2018

« 2018 »
DatumActiviteitCategorie
08/01/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
14/01/2018 - 13:00 - 14/01/2018 - 18:00Zwemwedstrijd Wintermeeting - Sint-NiklaasCompetitie
14/01/2018 - 20:15U17: Brussels - AalstWaterpolo
27/01/2018 - 00:00Wedstrijd te KapellenMasters
28/01/2018 - 08:00 - 28/01/2018 - 19:00Sprintwedstrijd 2018 AalstCompetitie
03/02/2018 - 20:30SH: Aalst - Gent (carnavalsmatch)Waterpolo
04/02/2018 - 19:15U17: Aalst - LeuvenWaterpolo
05/02/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
09/02/2018 - 08:00 - 11/02/2018 - 18:00Vlaamse Jeugkampioenschappen Zwemmen - AntwerpenCompetitie
17/02/2018 - 00:00Wedstrijd te GeelMasters
23/02/2018 - 08:00 - 25/02/2018 - 18:00Vlaamse Zwemkampioenschappen 15+ - AntwerpenCompetitie
24/02/2018 - 00:00Wedstrijd te WachtebekeMasters
24/02/2018 - 20:30SH: Aalst - EekloWaterpolo
25/02/2018 - 14:00U17: Antwerpen - AalstWaterpolo
02/03/2018 - 19:30 - 02/03/2018 - 21:00Algemene vergaderingAlgemeen
03/03/2018 - 18:30 - 03/03/2018 - 23:00Master challenge Neptunus Aalst 2018Masters
03/03/2018 - 21:00SH: Calypso - Aalst Waterpolo
04/03/2018 - 12:00 - 04/03/2018 - 19:002de dag B/C criterium zwemmen 2018 Provincie O.-Vl. - AalstCompetitie
10/03/2018 - 17:00 - 10/03/2018 - 23:59ClubfeestAlgemeen
10/03/2018 - 20:30SH: Aalst - LeuvenWaterpolo
11/03/2018 - 08:00 - 11/03/2018 - 18:00Zwemwedstrijd Beker Van Puymbrouck - Sint-NiklaasCompetitie
12/03/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
17/03/2018 - 00:00Wedstrijd te NijlenMasters
17/03/2018 - 20:30SH: Wase - AalstWaterpolo
18/03/2018 - 08:00 - 18/03/2018 - 12:00Zwemwedstrijd 6de dag B/C criterium Provincie Oost-Vlaanderen - ZottegemCompetitie
18/03/2018 - 13:00 - 18/03/2018 - 18:00Zwemwedstrijd 3de dag B/C criterium Provincie Oost-Vlaanderen - ZottegemCompetitie
01/04/2018 - 08:00Vlaams Kampioenschap KadettenSynchro
03/04/2018 - 00:00 - 04/04/2018 - 00:00KuikenstageAlgemeen
05/04/2018 - 00:00 - 07/04/2018 - 00:00PaasstageAlgemeen
09/04/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
14/04/2018 - 19:30SH: Oostende - AalstWaterpolo
21/04/2018 - 20:30SH: Strombeek - AalstWaterpolo
22/04/2018 - 08:00 - 22/04/2018 - 18:00Zwemwedstrijd ARSC - EekloCompetitie
22/04/2018 - 08:00Belgisch Kampioenschap KadettenSynchro
29/04/2018 - 09:00 - 29/04/2018 - 14:00Wedstrijd Anne-Fontaine Miniemen 2 Synchro
29/04/2018 - 13:00 - 29/04/2018 - 18:00Zwemmen BC Criterium dag 4Competitie
01/05/2018 - 13:00 - 01/05/2018 - 18:00Zwemwedstrijd LiedekerkeCompetitie
05/05/2018 - 08:00 - 05/05/2018 - 18:00Geannuleerd : Zwemwedstrijd Lentecriterium - ZwevegemCompetitie
10/05/2018 - 08:00 - 12/05/2018 - 18:00Open Belgisch Kampioenschap 2018Competitie
13/05/2018 - 14:00 - 13/05/2018 - 18:00MinistageSynchro
14/05/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
17/05/2018 - 19:40 - 17/05/2018 - 21:15Verplichte trainingSynchro
19/05/2018 - 18:30 - 19/05/2018 - 20:00Voorbehouden wedstrijdCompetitie
21/05/2018 - 08:00 - 21/05/2018 - 18:00Zwemwedstrijd CNSW - Sint-Pieters-WoluweCompetitie
24/05/2018 - 19:40 - 24/05/2018 - 21:15Verplichte trainingSynchro
26/05/2018 - 11:30 - 26/05/2018 - 22:00Het 6e grote SpaghettifestijnWaterpolo
26/05/2018 - 13:00 - 26/05/2018 - 18:00Recrea-meeting miniemen 2Synchro
27/05/2018 - 13:00 - 27/05/2018 - 18:00Zwemwedstrijd 5de dag B/C criterium Provincie Oost-Vlaanderen - Sint-NiklaasCompetitie
02/06/2018 - 00:00Wedstrijd te BerchemMasters
04/06/2018 - 20:00BestuurvergaderingAlgemeen
24/06/2018 - 13:30 - 24/06/2018 - 16:00VriendjesdagSynchro
24/06/2018 - 17:00 - 24/06/2018 - 22:00Avond zwemwedstrijd - MenenCompetitie
25/06/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
28/06/2018 - 19:00Afname brevet 2 en 3Synchro
02/07/2018 - 09:00 - 14/07/2018 - 16:00Cursus Hoger RedderAlgemeen
13/07/2018 - 07:45 - 15/07/2018 - 18:00Vlaams Zomercriterium 2018 - IzegemCompetitie
17/07/2018 - 16:00 - 17/07/2018 - 22:00Zwemwedstrijd Recordpoging - ZaventemCompetitie
20/07/2018 - 08:00 - 22/07/2018 - 18:00Belgische jeugdkampioenschappen Zwemmen 2018Competitie
27/07/2018 - 08:00 - 29/07/2018 - 18:00Belgische Zwemkampioenschappen 15+ 2018Competitie
29/07/2018 - 14:00Aalsterse ZwemloopMasters
31/07/2018 - 16:00 - 31/07/2018 - 22:00Zwemwedstrijd Recordpoging - Sint-NiklaasCompetitie
05/08/2018 - 10:00 - 10/08/2018 - 20:00ZomerstageSynchro
27/08/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
02/09/2018 - 00:00 - 07/09/2018 - 00:00EKMasters
06/09/2018 - 19:00Initiatieles 1 SynchroSynchro
08/09/2018 - 00:00 - 09/09/2018 - 00:00EKOpen water
08/09/2018 - 10:00 - 08/09/2018 - 14:00U15: Oefentonooi OostendeWaterpolo
10/09/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
13/09/2018 - 19:00Initiatieles 2 SynchroSynchro
15/09/2018 - 19:30U17 : Tielt - AalstWaterpolo
16/09/2018 - 13:00 - 16/09/2018 - 20:00MinistageSynchro
20/09/2018 - 19:00Initiatieles 3 SynchroSynchro
22/09/2018 - 18:00Synchroquiz 2e editie Synchro
22/09/2018 - 20:30SD : Aalst - AntwerpenWaterpolo
23/09/2018 - 16:45 SH II : Gentse - AalstWaterpolo
23/09/2018 - 18:30U15 : Aalst - OostendeWaterpolo
23/09/2018 - 20:00U17 : Aalst - BrusselsWaterpolo
27/09/2018 - 19:00Initiatieles 4 SynchroSynchro
29/09/2018 - 19:00U15 : Wase - AalstWaterpolo
29/09/2018 - 19:30U17 : Doornik - AalstWaterpolo
30/09/2018 - 12:00 - 30/09/2018 - 19:00400 meter wedstrijd Neptunus Aalst - 2018Competitie
30/09/2018 - 18:30SD : Leuven - AalstWaterpolo
30/09/2018 - 19:30SH II : Aalst - TieltWaterpolo
01/10/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
06/10/2018 - 20:30U15 : Aalst - KortrijkWaterpolo
06/10/2018 - 22:00SD : Aalst - Eeklo - uitgesteldWaterpolo
07/10/2018 - 08:00 - 07/10/2018 - 18:001ste dag A-kampioenschappen - Sint-NiklaasCompetitie
07/10/2018 - 18:30SH II : Leuven - AalstWaterpolo
12/10/2018 - 20:00SynchroshowSynchro
13/10/2018 - 16:00SynchroshowSynchro
13/10/2018 - 17:30SD : Gentse - AalstWaterpolo
13/10/2018 - 20:00SynchroshowSynchro
13/10/2018 - 20:30SH II : Oostende - AalstWaterpolo
14/10/2018 - 13:00Zwemmen - Herfstmeeting A / B / C - Lokeren - gaat niet door voor ZNACompetitie
14/10/2018 - 18:30U17 : Aalst - OostendeWaterpolo
20/10/2018 - 20:00U15 : Moeskroen - AalstWaterpolo
20/10/2018 - 20:30SH II : Aalst - AntwerpenWaterpolo
21/10/2018 - 08:00 - 21/10/2018 - 18:00Zwemmen - 2de dag A kampioenschappen - ZottegemCompetitie
21/10/2018 - 12:00Vlaams criterium MiniemenSynchro
21/10/2018 - 18:30U15 : Aalst - La Louvière - uitgesteldWaterpolo
22/10/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
26/10/2018 - 00:00 - 28/10/2018 - 00:00SH II : BekerWaterpolo
27/10/2018 - 00:00 - 28/10/2018 - 00:00Wedstrijd te CharleroiMasters
01/11/2018 - 12:00Vlaams Criterium KadettenSynchro
03/11/2018 - 00:00HerfstdinerAlgemeen
03/11/2018 - 18:30U13A/B : tornooi CalypsoWaterpolo
03/11/2018 - 20:00U15 : Bergen - AalstWaterpolo
04/11/2018 - 00:00HerfstdinerAlgemeen
04/11/2018 - 13:00Zwemmen - 3de dag A kampioenschappen - Eeklo - geen deelname ZNACompetitie
04/11/2018 - 14:00U17 : Leuven - AalstWaterpolo
04/11/2018 - 18:30SH II : Aalst - BergenWaterpolo
10/11/2018 - 07:00 - 11/11/2018 - 18:00Zwemmen - Belgisch Kampioenschap 25m-bad - GentCompetitie
10/11/2018 - 11:00SintZwemschool
10/11/2018 - 20:30SD : Aalst - La LouvièreWaterpolo
10/11/2018 - 21:00SH II : Calypso - AalstWaterpolo
11/11/2018 - 08:00Open Belgisch Kampioenschap ComboSynchro
11/11/2018 - 13:00Zwemmen - CVB wedstrijd LiedekerkeCompetitie
12/11/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
17/11/2018 - 08:00 - 18/11/2018 - 18:00Zwemmen - Internationale wedstrijd - DudelangeCompetitie
17/11/2018 - 17:15U15 : Eeklo - AalstWaterpolo
17/11/2018 - 18:30U17 : Brugge - AalstWaterpolo
17/11/2018 - 20:30SD : Aalst - LeuvenWaterpolo
18/11/2018 - 18:30SH II : Aalst - WaseWaterpolo
24/11/2018 - 18:30U17 : Moeskroen - Aalst Waterpolo
24/11/2018 - 19:30SD : Calypso - AalstWaterpolo
24/11/2018 - 20:00SH II : Mons - Aalst : BEKERWaterpolo
25/11/2018 - 13:00 - 25/11/2018 - 18:00Zwemmen - VITA Schelde Cup - TemseCompetitie
25/11/2018 - 14:40U13A : tornooi MoeskroenWaterpolo
25/11/2018 - 18:30U15 : Aalst - DoornikWaterpolo
25/11/2018 - 20:00U17 : Aalst - AntwerpenWaterpolo
01/12/2018 - 20:30SH II: Aalst - WaregemWaterpolo
02/12/2018 - 17:30U13B : tornooi La LouvièreWaterpolo
02/12/2018 - 18:30U15 : Aalst - GentseWaterpolo
02/12/2018 - 20:29U17 : Aalst - MechelenWaterpolo
03/12/2018 - 20:00BestuursvergaderingAlgemeen
07/12/2018 - 20:30SD : Antwerpen - AalstWaterpolo
08/12/2018 - 20:30SH II : Aalst - GentseWaterpolo
09/12/2018 - 18:30U17 : La Louvière - AalstWaterpolo
09/12/2018 - 18:30U15 : Aalst - AntwerpenWaterpolo
15/12/2018 - 09:00Planningsdag bestuurAlgemeen
15/12/2018 - 20:30SH II : Tielt - AalstWaterpolo
22/12/2018 - 17:30U15 : Leuven - AalstWaterpolo
22/12/2018 - 18:45U17: Leuven - AalstWaterpolo
23/12/2018 - 13:00Zwemmen - Laatste kans - Sint-NiklaasCompetitie
30/12/2018 - 13:00Zwemmen - Allerlaatste kans - Sint-NiklaasCompetitie
Exporteer naar een Word bestand